Аналіз переваг та недоліків CMS
Система керування вмістом — програмне забезпечення для організації веб-сайтів чи інших інформаційних ресурсів в Інтернеті чи окремих комп'ютерних мережах.
Wordpress
(безплатне використання)
Переваги:
1.Простота у використанні.
На цій можна прямо з сторінки перейти у розділ редагування інформації. Опублікувати новий контент на цій CMS не складніше, ніж надрукувати щось в програмі Word. Про роботу з WP написані мільйони статей на різних мовах, зняті детальні відео, опубліковані тисячі книг. На будь-яке питання щодо WordPress можна знайти відповідь в лічені хвилини.
2. Велика кількість безплатних та платних додатків (плагінів). Можливість додавати теми для унікального дизайну, плагіни для розширення функціоналу - за все це не потрібно платити ні копійки і все це можна знайти, не виходячи з адміністративної панелі сайту.
3. Часті оновлення (безплатні).
WordPress створили професійні розробники разом з великим ком’юніті Open Source розробників. Після кожного релізу CMS стає швидше, зручніше, безпечніше. Коли ви вибираєте WordPress в якості платформи для свого сайту, ви точно знаєте, що проект не згорнеться в найближчі кілька років, він тільки може стати краще.
Недоліки:
1.Порівняно обмежені можливості налаштувань. Це зроблено спеціально. Розробники не хочуть заплутувати користувачів.
2.Сайт на WP легко створити, але так само легко і зіпсувати. Значна частина відеоуроків і гайдів по WordPress записана людьми, які дуже далекі від веб-розробки. Наприклад, вони радять як вносити правки в код, але не попереджають (бо не знають), що всі правки зникнуть після поновлення ядра CMS або теми. Будьте дуже уважні, коли намагаєтеся щось поліпшити на сайті, переглядаючи сумнівні відео на YouTube.
3.«Движок» часто намагаються зламати. Можна провести аналогію з операційною системою Windows. Вона найзручніша і популярна, тому завжди є охочі знайти її уразливості і скористатися ними для отримання вигоди. Проте, свій комп'ютер, як і свій сайт, можна без праці захистити, вчасно встановлюючи всі оновлення і використовуючи хороше антивірусне програмне забезпечення. Варто зазначити, що у самій CMS WordPress практично ніколи не було серйозних дірок в безпеці (не рахуючи кількох невдалих релізів), головна загроза для користувача - тисячі плагінів «движка». Саме через плагіни в більшості випадків зловмисники зламують сайти на WP.
Bitrix
(платні послуги за купівлю й оновлення, використання безплатне)
Переваги:
1.Безпека для сайту: розробники постійно пропонують удосконалення в аспекті безпеки комерційних проектів;
2.Безкоштовна і цілодобова технічна підтримка, правда, за перший рік використання Бітрікс вона більш оперативна, далі відповіді можна чекати і більше доби;
3. Можливість інтегрування баз даних в систему;
4. Можливість інтеграції з бухгалтерськими програмами, часто з 1С.
Недоліки:
Бітрікс дуже вимогливий до потужностей хостинг-провайдера і для роботи з ним необхідно мати особливі професійні навички. В часності розробка дизайну досить часозатратна й дорожча.
Joomla
(безплатне використання)
Joomla - друга за популярністю CMS в світі. Як і Вордпесс, вона безкоштовна, неймовірно проста, доступна і надійна. По суті, вона володіє всіма якостями WP. Головна відмінність Джумли від більш успішного open source рішення - з нею трохи складніше впоратися. Її не так просто встановити, налаштувати і наповнити контентом.
Drupal
(безплатне використання)
Крім функціоналу, який дає можливість створити сайт будь-якого рівня складності. У Друпал є такі переваги:
1. Високий рівень безпеки (без будь-яких складних налаштувань і установки додаткових модулів).
2. Зручна оптимізація (знову-таки не вимагає додаткових установок, SEO-настройки доступні в стандартній комплектації CMS).
3. Гнучкі настройки прав користувачів. Можна вибирати якими саме можливостями володіє кожен користувач (у багатьох інших CMS цей набір можливостей стандартний).
4. Десятки і сотні видів контенту. Без додаткових правок коду можна створити такий тип контенту, як наприклад, опитування, статистичні дані, відео і т.д.
Недоліки:
Їх тільки два - ціна і рівень складності. Не підготовленому користувачеві нелегко створити та підтримувати проект на цій CMS. Якщо ж він хоче найняти професійного розробника, доведеться платити більше, ніж розробнику на WordPress або Joomla.
ModX
(безплатне використання)
Так само як Joomla схожа на WordPress, CMS MODX схожа на Drupal. MODX підійде для розробки будь-якого сайту : блогу, форуму, величезного порталу, сервісу з онлайн-платежами і т.п.
А замовити сучасну рекламу Ви можете тут