Facebook
Instagram
Новини

blo1

 

Блокноти - один із найпопулярніших видів поліграфії.

Перший блокнот з логотипом з'явився ще в 20 столітті на території США. Однак зараз блокнотами з емблемою успішно користуються у всьому світі. Статистика показує, що ненав'язлива і максимально ефективна реклама розміщується на блокнотах і саме тому друк блокнотів користується підвищеним попитом на сьогоднішній день.

 

 

 

blo21

 

 

Блокнот для сучасної людини - незамінний інструмент у щоденних справах. Правильне планування - це півдороги до успішного вирішення проблеми. Блокнот - це той вид поліграфічної продукції, який ніколи не втратить своєї актуальності, а наявність усіляких гаджетів у сучасному світі нічого не змінить. Хай там як, використання блокнота - це зручний і надійний варіант запису будь-яких нотаток, будь-то щоденник, кулінарна книга або робочий планер.

 

 

blo3

 

Сьогодні блокноти виглядають трохи інакше, ніж ще п'ять років тому. Зараз вони різноманітних розмірів і форм, з різним типом кріплення, щільністю обкладинки, сторінок і іншими особливостями. Їх використовують у найрізноманітніших цілях. Класичні блокноти, як і раніше, використовуються в бізнесі, на різних конференціях, семінарах та інших подібних заходах, це і нині частина корпоративної культури.

 

Якщо ви в пошуку якісних блокнотів для своєї компанії, то звертаєтеся у маркетинг-центр "Далі", де спеціалізовані фахівці допоможуть вам з вибором дизайну та виконають оперативно виконають замовлення. 

 

 

 

 

brending magazine

Брендування піцерії у ТЦ "Тайстра" у Тернополі. Якщо ви хочете, аби ваш заклад був впізнаваним, звертайтеся в маркетинг-центр "Далі". Наші спеціалісти підготують для вас унікальний дизайн та допоможуть у просуванні бізнесу.

brending magazine 2

dali_win

Інтернет-маркетинг - DaliWin digital