Facebook
Instagram
Новини

ТОП-20 приголомшливих корисних сервісів для Вашого бізнесу

 

Маркетинг-центр " ДАЛІ " пропонує Вам ідбірку з ТОП-20 приголомшливих корисних сервісів, які ми використовуємо у своїй роботі! 

1. Mailchimp.com - відправляйте 12,000 листів клієнтам безкоштовно. 
2. Kraken.io - оптимізація зображень і збільшення швидкості роботи веб-сайту. 
3. Canva.com - онлайн-конструктор для створення банерів, візиток, ілюстрацій і постерів. 

4. Publer.wildo.ru - багатофункцональный сервіс для моніторингу. Хочете відстежувати рекламу конкурентів і тренди? - Пробуйте. 
5. Quirktools.com/screenfly - онлайн-сервіс для тестування відображення сайтів на різних пристроях. 

6. Calltouch.ru - сервіс для аналізу конверсій дзвінки, який порівнює запит з дзвінком і допомагає аналізувати ефективність рекламних кампаній. 
7. Advse.ru - сервіс для аналізу контекстних кампаній конкурентів. 
8. Easel.ly - пропонує дюжину безкоштовних шаблонів для створення інфографіки. 
9. Promo.calcexpert.ru - онлайн-конструктор калькуляторів. Дозволяє самостійно створити калькулятор для будь-якого виду бізнесу. 
10. Yazzle.ru - сервіс, який допомагає оцінювати вартість просування сайту в пошукових системах (можна аналізувати кампанії конкурентів). 
11. Evernote.com– «діловий блокнот»: програми для різних платформ (найбільш популярний серед них – смартфон) для хмарного зберігання невеликих текстових записів, зображень, систем поставлених завдань. 
12. Google Disk (колишній Google Drive), Box , Dropbox , Microsoft OneDrive apple's iCloud – дозволяють зберігати і отримувати доступ до своїх файлів звідки завгодно: в мережі, на жорсткому диску або на ходу. 
13. Ringostat.com - інструмент для відстеження дзвінків — входять (щоб аналізувати ефективність реклами) і вихідних (щоб оцінювати якість роботи менеджерів). 
14. Expensify.com – фінансовий онлайн-сервіс для контролю за витратами компанії. 
15. SugarCRM.com – дозволяє компаніям створювати і контролювати екстраординарні стосунки з клієнтами з найбільш інноваційними CRM-рішеннями. 
16. Draw.io - онлайн-сервіс для створення схем, макетів, опису бізнес-процесів. 
17. Moedelo.org - інтернет-бухгалтерія «Моя Справа» дозволяє вести бухгалтерський облік, готувати звітності, не забувати про терміни, розраховувати податки, створювати рахунки і акти. 
18. Mozilla.org - зручний поштовий клієнт від відомого розробника. Багато настроюваних фільтрів, підтримка декількох акаунтів, анти-спам і можливість встановлення персональних тем оформлення. 
19. Trello.com – візуальна система управління проектами. 
20. JivoSite.ru - система для побудови живої комунікації з користувачем.

 

А замовити сучасну рекламу Ви можете тут

dali_win

Інтернет-маркетинг - DaliWin digital

viber